1. Degustacja skomponowana przez samych Państwa: ilość i rodzaj win, menu, czas trwania – dostosowany do Państwa potrzeb – kalkulacja indywidualna
  2. Degustacja 4 rodzajów win (porcje degustacyjne po 50 ml) dla grup od 1 do 4 osób - 300,00 zł netto, czas trwania ok 1,5 godziny;
  3. Degustacja 4 rodzajów win (porcje degustacyjne po 50 ml) dla grup powyżej 4 osób - 65,00 zł netto za osobę.

W sezonie wiosenno-jesiennym, a także zimowym podczas niezbyt niskich temperatur, naszych gości przyjmujemy pod gościnną wiatą, która w razie potrzeby jest ogrzewana. Możemy tam przyjąć do 80 osób. Podczas większych mrozów, w sali degustacyjnej, możemy przyjąć do 20 osób. W sezonie letnim degustacje mogą się odbywać również w ogrodzie i winnicy.

Do degustacji win i innych produktów (sery, wędliny), używamy szklanych kieliszków, porcelanowych talerzy i sztućców ze stali nierdzewnej. Wszystkie te naczynia i sztućce są każdorazowo myte i wyparzane w profesjonalnym gastronomicznym urządzeniu.

Do naszych win można zamówić zawsze u nas dostępne świeże, przywożone na bieżąco od regionalnych wytwórców z którymi współpracujemy sery i wędliny.


1. Talerz / deska serów kozich i krowich z Jury 40,00 zł netto / osoba;
2. Talerz / deska serów i wędlin 40,00 zł netto / osoba.

Coraz częściej jesteśmy zapraszani do organizacji degustacji wyjazdowych w firmach i instytucjach na terenie Małopolski i Śląska. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowy catering degustacyjny z kieliszkami, zastawą, sztućcami i naszymi produktami podawanymi do naszych win. Kalkulacje indywidualne : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Galeria zdjęć