Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegów w Krakowie. Dysponujemy trzema apartamentami w ścisłym, zabytkowym centrum Krakowa.

  • APARTAMENT WINNICY KRESY I , ul. Westerplatte 3

    Pokój z antresolą , dwa podwójne łóżka w jednym pomieszczeniu. Oprócz tego łazienka z wanną, umywalką i toaletą, kuchnia z dużym stołem dla 4 osób, kompletnie wyposażona. Przedpokój, telewizor, radio, cd, Internet. Zlokalizowane na I piętrze cichej oficyny.

  • APARTAMENT WINNICY KRESY II, ul. Westerplatte 3

    Dwa pokoje, dwa podwójne łóżka w dwóch pokojach. Łazienka z natryskiem i umywalką, toaleta, aneks kuchenny ze stołem dla 4 osób kompletnie wyposażony, sofa, telewizor, radio, cd, Internet. Zlokalizowane na parterze cichej oficyny.

  • APARTAMENT LUCKY 13, ul. Grzegórzecka 13

    Jeden pokój, jedno podwójne łóżko, łazienka z natryskiem, toaletą i umywalką, aneks kuchenny kompletnie wyposażony, telewizor, Internet, radio, cd, klimatyzacja. Zlokalizowany na II piętrze apartamentowca z windą, w pobliżu klinik medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

W każdym z apartamentów wina z winnicy Kresy.

Dostępność i ceny na zapytanie.

Do każdego pobytu w apartamentach w Krakowie, komentowana, podstawowa degustacja ze zwiedzaniem gospodarstwa Winnica Kresy z upustem 50% ! Dojazd własny.